Kované plotové dílce k rodinnému domu

Naše kované ploty (plotové dílce) vystihuje jejich odolné a designové provedení s dlouhou životností, která je zaručena výbornou dvojnásobnou povrchovou úpravou.

Kované plotové dielce k rodinnému domu

Plotové dílce ošetřujeme stejně jako kované brány kvalitní povrchovou úpravou, která zajistí jeho dlouhou životnost s minimálními nároky na údržbu.

Díky kvalitní povrchové úpravě jsou kované plotové dílce odolné vůči korozi, povětrnostním podmínkám, dešťové vodě a slunečnímu záření. Výhoda kovaných plotů spočívá v jejich bezúdržbovosti na rozdíl od plotů z dřeva, které vyžadují neustálou péči a mají mnohonásobně kratší životnost.

Vybírat můžete z různých designových provedení, které se výborně hodí jako kovové ploty k rodinným domům. Další výhodou těchto kovaných plotů je možnost montáže do zděných sloupků. Kombinace zděných sloupků a kovaných plotových dílců vytváří velmi moderní a atraktivní vzhled.

Krása kovaných plotových dílců zdobí již staletí domy a pozemky po celém světě. Nejenže se jedná o krásné díla, ale jsou i trvalé, nenáročné na údržbu. Se zachováním své odolnosti poskytuje kovaný plot kvalitní ochranu nemovitosti.

Fotogalerie pro inspiraci

Chcete-li se inspirovat, podívejte se do naší fotogalerie realizaci plotů z kovaných dílců a nechte se inspirovat.


Vybíráme kované ploty z našeho e-shopu.
Kované plotové dílce v různých designových provedeních a povrchových úpravách.

Zahrádkářství Nejlevnější dřeviny

article


Nabízí velký výběr zahradních dřevin, ovocných stromů, tújí či okrasných keřů
v našem e-shopu www.nejlevnejsidreviny.cz