Kované ploty pro moderní oplocení domu

Módním trendům podléhá i zdánlivě fádní zařízení, jakou jsou ploty. Oplocení domu a pozemku může být v současnosti nejen ze dřeva a betonu ale i kované. Právě kované ploty jsou ukázkou moderního designu, ale také zárukou pevnosti, odolnosti a elegance. Kovaný plot splňuje všechny požadavky na bezpečnost a malé nároky na údržbu, což je dnes jednou z hlavních výhod.

Oplotenie domu

Jaké jsou možnosti pro oplocení domu?

Kované ploty nabízejí dlouhou životnost. Každý, kdo má zájem o to, aby jeho dům i zahrada vypadaly reprezentativní, nesmí zapomenout výběr kvalitního plotu, vjezdové a vstupní brány.

Univerzální do každé doby

Kované ploty jsou neskutečně univerzální. Sladíte je s historickou vilou i moderním rodinným domům. Iz jednodušší stavby udělají moderní ploty zajímavou rezidenci. Není se čemu divit, že jsou kované ploty atraktivní a vyhledávané iv dnešní době. Přinášejí nadčasovost a svou modernost si zachovají v kterékoliv době. Vypadají vzdušně, ale přitom jsou pevné.

Ochrana proti opotřebení a povrchová úprava plotu

Hotový plot se povrchově upravuje žárovým zinkováním, což je zárukou odolnosti materiálu vůči mechanickému poškození a vlivům počasí. Tato povrchová úprava vytvoří dokonalou ochranu nejen samotného povrchu kovaného plotu, ale také všech dutin a těžko přístupných záhybů. Konečného elegantního vzhledu kovaných plotů se docílí aplikací práškových barev na jejich povrch.

Společnost Braany nabízí kované ploty hned ve více variantách. K oplocení rodinných domů si najdete vhodný design plotu, který bude korespondovat s vaším vkusem a snadno jej sladíte i s ostatními prvky oplocení jako jsou plotové brány a branky. Jednotlivé řady se liší tvarem profilů, designem i cenou.

Vybíráme oplocení domu z našeho e-shopu. Na výběr v různých designových provedeních a povrchových úpravách.