Křídlová brána ŤAHOKOV s brankou

Bránovú sestavu Tahokov typu TPMR28 / 14x5x-1,5 tvoří dvoukřídlá brána jejíž šířka je 3700 mm a otevírací branka o šířce 1000 mm, nosné sloupky, zámek a klika. Všechny součásti jsou zhotoveny z kvalitního kovu. Výplň sestavy je ošetřena práškovou úpravou a pozinkovaná, přičemž rám je vypískován a popráškovaného. Tvar oka je válcovaný kosočtverec o rozměru 28x14 mm, přičemž tloušťka plechu je 1,5 mm. Pro správné vyřízení Vaší objednávky uveďte do poznámky typ otevírání branky, viz obr.2. Ke každé dvoukřídlých bráně lze doobjednat automatický pohon s komplet příslušenstvím. Sloupky k vratové sestavě jsou grátis!

Křídlová brána ŤAHOKOV s brankou

Kód produktu:

T04,23

Povrchová úprava CZ:

popráškované

Rozměr (výška x šírka) CZ:

Model CZ:

Cena s DPH:

Cena s DPH /
77 193,10 Kč
51 462,07
bez DPH 42 530,63 Kč

12

+

Nenašli jste velikost jakou potřebujete? Chtěli byste svou bránu, branku či plot dodatečně pozinkovat? Brány a jejich komponenty vyrábíme na míru, tak nám neváhejte napsat, a my Vám vypracujeme cenovou nabídku již do 2 pracovních dnů!
info@braany.cz

Vzorník barev RAL

Barevná škála RAL pro práškování

Prosíme uvést do poznámky v objednávce typ otevírání brány a branky

Nosné sloupy jsou připraveny k zapuštění do země, možnost navaření ocelových patek při montáži na zpevněný povrch. Cena patky 399 czk / ks, v případě zájmu uveďte do poznámky.