Moderní oplocení z tahokovu

Kdo se chce zcela odpoutat od ozdobného provedení plotu, ten si má možnost zvolit jednoduché oplocení z tahokovu. Hodí se jako moderní řešení pro rodinné domy i průmyslové objekty. Je cenově velmi dostupné a také má dlouhou životnost.

Moderné oplotenie brány a bráničky

Výroba tahokovu

Tahokov je vyroben bezodpadovou technologií, kdy se do plného plechu prosekává speciálním nožem řadu otvorů a po zvednutí nože se přeseknutí plech natahuje. Následně se nůž posune pod úhlem oka a celý proces se opakuje, tak že oka tahokovu jsou v řadách přesazeny, tj. na přeskáčku.

Ploty vyráběné z tahokovu splňují požadavky současné doby - jsou moderní, designové, bezúdržbové s dlouhodobou životností, rozměrem dle přání a potřeb i nejnáročnějšího majitele nemovitostí.

Tahokov jako nadčasový materiál lze instalovat nejen do plotů ale i do bran, branek jako podtržení elegantního vzhledu jedinečných moderních domů. Doporučujeme tahokov povrchově upravit, žárovým zinkováním a následně se může nanášet vybraná barva formou práškového stříkání.

Neprůhledný plot z tahokovu

Neprůhlednost oplocení se obvykle řeší pomocí tahokovu. Tahokov plot vytváří zajímavý vzhled, který se hodí ik hypermoderním novostavbám. Volbou různého typu tahokovu lze docílit odlišnou průhlednost. Záleží proto na vás, jak moc chcete nechat bránou, brankou či plotem pronikat světlo, protože chcete dovolit okolí nahlédnout za oplocení vašeho pozemku. Použití tahokovu je velmi praktické, ale i zajímavé po designové stránce.

V e-shopu www.braany.cz najdete kompletní řešení a realizaci plotů, branek i bran včetně montáže bran s pohonem.


Vybíráme moderní oplocení z tahokovu z našeho e-shopu.
Tahokov plot u nás najdete s antikorozní povrchovou úpravou.