Oplocení z plotových dílců má mnoho výhod

Plánujete okolo svého domu postavit nové oplocení, ale zatím se nemůžete rozhodnout, jaký typ zvolit? My pro vás máme několik důvodů, proč vsadit právě na kovaný plot.


Oproti plotem dřevěným si sice malinko připlatíte, avšak investované peníze se vám na údržbě plotu vrátí. Kovaný plot na rozdíl od dřevěného nevyžaduje téměř žádnou údržbu, a navíc je jeho životnost podstatně vyšší.


Kromě toho představuje kované oplocení o nadčasový prvek, který už na první pohled zvýší estetické kvality stavby. Dům bude vypadat honosnější a mnohem elegantnější, než když použijete levné pletivo.

Oplocení vhodné ke každému pozemku


Velká výhoda kovaných plotů je ukryta v možnosti umístit je prakticky k jakéhokoliv pozemku. Celý plotový systém se skládá z různých plotových dílců a sloupků, takže není problém ho poskládat tak, aby seděl v podstatě kdekoliv. Také máte mnohem více možností, co se designu a tvarů týče, jako je to například u dřevěném oplocení. Stejné je to iv případě kované brány. Můžete zvolit různé posuvné brány, které vám zajistí úplný komfort.


Pokud vás kované ploty oslovili, zobrazte realizace našich plotových systémů v různých designech a nechte se inspirovat. Nechte si vyhotovit vlastní návrh oplocení od odborníka a najděte nejlepší řešení přímo pro vás.


Vybíráme kované oplocení pozemku z našeho e-shopu.
Kované ploty v různých designových provedeních s antikorozní povrchovou úpravou.

Zahrádkářství Nejlevnější dřeviny

article


Nabízí velký výběr zahradních dřevin, ovocných stromů, tújí či okrasných keřů
v našem e-shopu www.nejlevnejsidreviny.cz