Samonosná brána s děrovaným plechem

Kvalitní, kompletní samonosná brána s Děrovaný plechem typu PP QG10-15 / 1,5 je dodávána se všemi potřebnými komponentami, včetně zámku, dojezdového sloupky a všech pohyblivých dílů. Není třeba nic dokupovat. Výplň samonosné brány je ošetřen práškovou úpravou a pozinkovaná, přičemž rám je vypískován a popráškovaného. Děrování je čtvercové s velikostí otvoru 10x10 mm a rozteč mezi otvory je 15 mm. Tloušťka plechu je 1,5 mm. Elektrický pohon, je možný za Příplatek. Při objednávce prosím uvést do poznámky směr otevírání brány z čelního pohledu do levé nebo pravé strany z důvodu Umístění zámku.

Samonosná brána s děrovaným plechem

Kód produktu:

D14,25

Povrchová úprava CZ:

popráškované

Rozměr (výška x šírka) CZ:

Model CZ:

Cena s DPH:

Cena s DPH /
66 038,17 Kč
44 025,45
bez DPH 36 384,67 Kč

12

+

Nenašli jste velikost jakou potřebujete? Chtěli byste svou bránu, branku či plot dodatečně pozinkovat? Brány a jejich komponenty vyrábíme na míru, tak nám neváhejte napsat, a my Vám vypracujeme cenovou nabídku již do 2 pracovních dnů!
info@braany.cz

Vzorník barev RAL

Barevná škála RAL pro práškování

Prosíme uvést do poznámky v objednávce typ otevírání brány a branky

Nosné sloupy jsou připraveny k zapuštění do země, možnost navaření ocelových patek při montáži na zpevněný povrch. Cena patky 399 czk / ks, v případě zájmu uveďte do poznámky.