Vyberte si plot, který bude nejlépe vyhovovat vašemu domu i peněžence

Výběr materiálu, ze kterého postavíte plot kolem domu či pozemku, není jednoduchý. Musíte zvážit hledisko estetické i funkční a v neposlední řadě své finanční možnosti. Dobrou zprávou je, že kovaný plot splňuje všechny tyto funkce.

Do stavby plotu se nejčastěji pouštíme po výstavbě nového rodinného domu, nebo pokud nám starý plot už dosloužil a tak je třeba postavit nový. Hledáte tedy pro svůj do ten správný okrasný plot a nevíte si rady, jaký vybrat styl či materiál? Podívejte se na kované oplocení a určitě si vyberete z množství druhů a barevných provedení.

Pod pojmem kovaný plot lze představit jako ozdobný, tvarově složitý plot vhodný k starým vilám, tak minimalisticky pojatý plot pro novostavby. Kvalitní kované ploty jsou téměř bezúdržbové, to ale vyžaduje kvalitní žárové pozinkování.

Kovaný plot moderný

Vzhled kovaných plotů bývá skutečně různorodý. Odrážejí se v nich módní trendy, ale i ekonomická situace a vkus obyvatel. Aktuálním hitem jsou opět kované ploty co přitom nemusí nutně znamenat návrat k rustikálnosti či historickému stylu.

Vybírejte různé styly kovaného plotu z našeho e-shopu