Zábradlí s děrovaným plechem EXCLUSIVE 1bm

Cena zábradlí za 1 běžný metr ve standardní výšce 1 metr. Typ děrovaného plechu GRT58915-Q15 / 1., Tvar oka je unikátní slzička o max rozměru 140 mm, min rozměru 50 mm, přičemž tloušťka plechu je 3 mm. Výplň zábradlí je ošetřena práškovou barvou a pozinkovaná a rám je vypískován a popráškovaného. V ceně jsou zahrnuty sloupky i kovové madlo. V případě zábradlí jedoucího zešikma do poznámky při objednávce je třeba uvést úhel schodů a také celkovou délku v metrech. V případě zájmu o délku jinou než celé metry, je třeba do poznámky uvést přesnou délku i když se cena zaokrouhluje na celé metry (příklad 3,5 metru)

Zábradlí s děrovaným plechem EXCLUSIVE 1bm

Kód produktu:

FGJKLx15

Rozměr (výška x šírka) CZ:

1000x1000 mm

Povrchová úprava CZ:

popráškované

Model CZ:

Cena s DPH:

Cena s DPH /
 
9 689,59
bez DPH 8 007,92 Kč

12

+

Nenašli jste velikost jakou potřebujete? Chtěli byste svou bránu, branku či plot dodatečně pozinkovat? Brány a jejich komponenty vyrábíme na míru, tak nám neváhejte napsat, a my Vám vypracujeme cenovou nabídku již do 2 pracovních dnů!
info@braany.cz

Vzorník barev RAL

Barevná škála RAL pro práškování

Prosíme uvést do poznámky v objednávce typ otevírání brány a branky

Nosné sloupy jsou připraveny k zapuštění do země, možnost navaření ocelových patek při montáži na zpevněný povrch. Cena patky 399 czk / ks, v případě zájmu uveďte do poznámky.